Logowanie Register

Wywiad z Sonią aka Sońką!
#1
<p class="bbc_center">[Obrazek: 999781_542568249144584_653975775_n.jpg]

<p class="bbc_center">Sonia - Pani Enter, która bardzo lubi stawiać przecinki przed "i" oraz "ale". Wariatka taka fajna. Na początku źle ją oceniłam, przez co kłótnie były troszkę ale teraz chciałabym Cie Soniu przeprosić. Pomyliłam się co do Ciebie!

Czekam na hejty co do wywiadu

Królowo RzeŹni zaczynamy?


Królowo? Czy nie jest to przesada?


Kto wygrywał rok po roku Kobietę tego czegoś?


No moja skromna osoba, ale żeby nazywać mnie Królową to lekka przesada.


Skoro Ty wygrałaś no to chyba jesteś Królową i koniec kropka. Przypomnę podstawowe informację z poprzedniego wywiadu z Tobą, a więc masz na imię Sonia, masz 18 lat, mieszkasz w Rewie. Jeszcze się "uczysz" w technikum usługowym. Coś się zmieniło w tych kwestiach?


Nie, nic się nie zmieniło w tej kwestii.


Chodzisz teraz do drugiej klasy. Co sądzisz już prawie w połowie drogi szkolnej o swoim wyborze?


Poprawie tutaj Twój błąd. Chodzę do trzeciej klasy. Nie do końca był to mój wybór. Chciałam iść do Liceum Wojskowego, ale niestety zostałam poinformowana, że nie dostałam się. Musiałam wykorzystać mamę, żeby zaniosła moje dokumenty gdzie indziej, ponieważ byłam na obozie sportowym. Zaniosła je właśnie do tej szkoły, iż chciałam pójść za przyjaciółka. Teraz tego żałuję, ten profil to wg nie moja bajka.


Co Ci w nim konkretnie nie pasuje?


W pierwszej i drugiej klasie było projektowanie, coś czego nie znoszę, rysowanie manekinów, ubrań, malowanie martwej natury no i do tego szycie.. Ja nie mam cierpliwości do takich rzeczy, chciałam zmienić kierunek, ale było już za późno.


Na zmianę kierunku nie jest za późno dopóki się nie zacznie 3 klasy, później już szkoda tych dwóch lat. Na jaki kierunek chciałaś zmienić?


Niestety mój problem polegał na tym, że w mojej klasie jest tylko 17 osób i gdybym odeszła to mogliby także profil zlikwidować. Każdy inny tak na prawdę, byleby nie szyć i nie projektować.


Likwidacja klas to takie gadanie dyrektora moim zdaniem ale nieważne. Nie kręci Ci to co robisz teraz, co planujesz na przyszłość?


Jak skończę technikum, zdam maturę i egzamin zawodowy to mam zamiar iść na studia w kierunku wojskowym. Jak się już dowiadywałam od znajomych jest ciężko ale chciałabym chociaż spróbować, żeby potem nie mieć do się bie pretensji. Jeżeli to nie wypali, to pewnie jakaś praca. Lecz co dokładnie, nie wiem. Wszystko jest pod znakiem zapytania.


Nie lubisz swojego zawodu, a czy umiałabyś zaprojektować coś ciekawego?


Może i bym umiała, ale nie chce się w to bawić za szybko się poddaje i denerwuje.


Kropelki na uspokojenie i projektujesz! Pochwalisz się nam jaką masz średnią na semestr?


Nie, nie pochwałę się, bo aż wstyd.


Nie no nie wstydź się. Powiem Ci że oceny nijak mają się do wszystkich egzaminów i ogólnie więc mów!


Nie będę się pogrążać, więc zostawię to dla siebie.


No jak aż tak się boisz tych ludzi to okej. Jesteś ostatnim rokiem, który idzie starym systemem. Na pewno znasz nowy i już jakieś zdanie o nim masz prawda?


Kiedyś pytałam brata i jest na pewno trudniejszy, bardziej wymagający. W ogóle rocznik 96 to są to króliczki doświadczalne. Tutaj chce pozdrowić Królika aka Uszaty xD


Ołki dołki, szkołę zostawmy, natomiast Królik do gara xD Jaką Twoim zdaniem jesteś kobietą?


Jak już wspominałam we wcześniejszym wywiadzie nie lubię się oceniać, ale jak mus to mus. ; d Jaka jestem hmm .. Ułożona, sympatyczna, czasami bywam wredna, ale też słodka niczym wata cukrowa xD towarzyska, czasami obrażalska, nieśmiała, zwariowana strasznie niska mam samo ocenę. Więcej chyba nie wymyśle.


No tak, widać! "Słodka niczym wata cukrowa" hehe. Jesteś typem domatora czy raczej unikasz siedzenia w domu i wolisz być w ciągłym ruchu?


To zależy od dnia. Czasami wychodzę i nie ma mnie całymi dniami, jakieś zakupy, znajomi, a bywa i tak, że wolę zostać w domu, położyć się do łóżka i wypić gorącą czekoladę albo pograć w cs o pospamować na forum.


Częściej bywają te dobre dni czy złe?


Raczej te złe.


Masz jakiś dobry sposób na chandrę? Często się denerwujesz?


Jak już pisałam wcześniej szybko się poddaje. Gdy zaczynam coś robić to zakładam z góry, że coś mi nie wyjdzie. Wmawiam sobie, że nic nie potrafię. Najczęściej denerwuje się przez problemy rodzinne, ale nie chce o tym rozmawiać.


Okej rozumiem. Ale życiem nie warto jest się przejmować. Czym dla Ciebie jest miłość?


Trudne pytanie. Miłość moim zdaniem jest to coś pięknego, doskonałego, dojrzałego i najważniejszego. Każdy jest w stanie jej doświadczyć. Uczuciem obdarujemy druga polówkę. Osoba która kocha, daje drugiej to co najlepsze i najpiękniejsze.


Fajna ale moim zdaniem trochę standardowa definicja. Masz chłopaka?


Trochę osób może się zdziwi, ale tak mam.


Zdradzisz nam coś o nim?


Pewnie i tak większość wie kto to. Jest to kolejna e-miłość. Ma na imię Damian, na forum grał pod nickiem "moriS".


Ty tak na serio czy na żarty bo nie kumam?


Jestem poważna w tej chwili.


No to WoW. Czy ta e-miłość jak to nazwałaś jest także realną miłością?


Tak, realna. Jest z Gdańska, dzieli nas jakieś 50km, więc spotykamy się tak często jak tylko możemy.


No to ja szczęścia życzę. Jak to się wszystko zaczęło?


Dziękujemy! Jakoś przez przypadek zaczęliśmy rozmawiać na TSie, rozmowy się kleiły więc postanowiłam wyciągnąć go na jakieś piwko, żeby się po prostu spotkać i go zobaczyć. Pojechałam do niego, bo on nie miał takiej możliwości. Już na pierwszym spotkaniu mnie zauroczył, ten jego błysk w oku! Chodziliśmy po Gdańsku zwiedzaliśmy, trwało to jakiś czas. Niestety on miał dziewczynę ale zła Sonia nie odpuściła! I tak już jakoś zleciało 8 miesięcy. Były wzloty i oczywiście upadki, przez pewne osoby z forum rozstaliśmy się ale po pewnym czasie stwierdziliśmy, że jebać takich ludzi, którzy chcą zniszczyć coś co sami zbudowaliśmy. Mam nadzieje, że te osoby przemyślały to i owo sobie i więcej takich "żartów" nikomu już nie zrobią. Dodam, że było to na zlocie.


Ale nie zdradzisz nam co?


Mogę napisać o co chodziło ale osób nie wymienię tych, którzy to zrobili, a więc pewne dwie osoby wymyśliły, że zrobią sobie chyba jaja z nas i powiedzą Damianowi, ze przespałam się z Dzikiem na zlocie.. Nie wiem co te dwie osoby sobie myślały albo w ogóle nie myślały.


No to grubo. Lecz w sumie najważniejsze, że wytrwaliście. Jest coś, co chciałabyś powiedzieć tym osobom lub zemścić się na nich?


Nie mszczę się na ludziach, a przede wszystkim nie zniżam się do ich poziomu. Uśmiech


Myślę, że dalej się w to nie będziemy wgłębiać. Co kochasz w Damianie najbardziej oprócz tego błysku w oku? Co on ma czego inni nie mają?


Jest Troskliwy, kochany, czuły, szczery, a to co w nim najbardziej cenię to szczerość do bólu. Ma bardzo dużo marzeń, zainteresowań. Sama do końca nad tym nie nadążam.


Będą z tego dzieci?


Jeżeli ze mną wytrzyma psychicznie to w przyszłości dalekiej będą.


No i tego życzę. Czy to prawda, że na RzeZni kręciłaś na poważnie z kimś więcej niż tylko z moriSem?


Chyba zmądrzałam i dojrzałam do tego, żeby się przyznać. Tak, było kilka takich osób.


Nie będę pytać kto to jest lecz zapytam czemu się nie udało?


Największym problemem była odległość. Niby miłość przezwycięży wszystko, ale jednak nie odległość. Za dużo kilometrów dzieliło nas od siebie, brak środków finansowych. Lecz nie tylko w tym był problem takie jak częste, kłótnie, wiadomo brak bliskości. Brakowało mi nawet takiego małego gestu jak przytuleni. Zdjęcia mi nie wystarczały.

I mogę tutaj od razu przeprosić wszystkich.Za co przeprosić?


Za to, iż z większością zakończyłam w chamski i prostacki sposób.


Sądzę, że te osoby nie mają Ci nic za złe i już dawno Ci to wybaczyły. Jak już jesteśmy przy związkach, kręcą bądź kręciły Cie kiedyś kobiety?


Może nie wszystkie. Nie, nigdy mnie nie kręciły. Interesują mnie tylko mężczyźni!


To jak sądzisz, skąd stwierdzenie, iż każda kobieta ma w sobie trochę lesbijki?


Szybciej byłabym w stanie stwierdzić, że kobieta ma coś z mężczyzny, a facet z kobiety.


Co np. facet ma z kobiety, a kobieta z faceta?


Z tego co zaobserwowałam, to kobiety stają się władcze, aktywne i niezależne. Natomiast mężczyźni są wrażliwsi i opiekuńczy. Tak jakby rolę powoli by się zamieniły.


I się malują, fakt. Właśnie, jaki typ faceta jest lepszy dla Ciebie. Taki który używa tylko niezbędnych produktów do higieny i ogólnie czy taki który lubi iść do solarium, używa kremów odmładzających?


Lubię jak mężczyzna dba o siebie ale bez przesady. Jakieś solarium, rurki, bluzki obcisłe to nie mój gust.. Są gusta i guściki. Facet ma być zadbany, schludnie ubrany, niczego więcej nie oczekuje.


Wspomniałaś kiedyś, że masz brata kabla. Oprócz niego masz jeszcze jakieś rodzeństwo?


Nie, nie mam.


Szkoda. Jak jest z tym Twoim bratem kablem? Czemu akurat kabel?


Raczej wystarczy mi tylko on. Chociaż miała być to siostra, ale wyszło jak wyszło. Dlaczego Kabel ? Odpowiedź jest prosta, kabluje na mnie jak tylko może, a bron Cie boże, ze ja na niego zakabluje to od razu afera w domu jest, wyzywa, itp..


Ale czub! Ile ma lat?


18 we wrześniu będzie miał.


Jejku, myślałam że do 30 to mądrość wzrasta w człowieku nie maleje. Zamieniłabyś go na milion dolarów?


Pomimo tego, ze jest dla mnie wrednym chamem to nie zamieniałbym go na pieniądze. Pomimo tego i tak go kocham i wiem tez, że w głębi duszy on mnie też. Tylko nie potrafi tego pokazać. Może kiedyś znajdziemy wspólny język i się zaczniemy dogadywać, ale sadze, ze to szybko nie nastąpi.


Rodzina jest ważna w życiu?


Nie wiem jak u innych ale u mnie jak najbardziej, nawet mogę napisać, że na pierwszym miejscu, ponieważ dużo razem przeszliśmy, wspieraliśmy się razem w trudnych momentach, których nikomu nie życzę. Kocham ich i bez nich wiem ze byłoby mi ciężko.


Nie będę pytać o te momenty ale czy nie masz czasem wrażenia, że te właśnie problemy tworzy rodzina?


W moim przypadku była to jedna osoba, która wywołała właśnie te problemy i z roku na rok było coraz gorzej ale każdemu daje się szanse na zmianę żeby być lepszym.


Co do dawania szansy, sądzisz, że warto dać drugą albo i trzecią szansę?


Każdy człowiek zasłużył na drugą szanse, pokazać że mu zależy i chce się zmienić ale to też tak naprawdę zależy od sytuacji w której się znajduje. Np. zdrady bym nie zniosła i nie potrafiłabym wybaczyć, bo miałabym uraz i wypominałabym.


A co jeśli w grę wchodzi dobro dziecka? Co być mogła wybaczyć?


Jeżeli chodzi o dobro dziecka nie wybaczyłabym znęcania się psychicznie jak i fizycznie nad dzieckiem. Tym bardziej morderstwa rzecz jasna.


Nie chodziło o to, chodziło o zdradę ale masz z tą osobą roczne np. dziecko. Co wtedy?


Wiele osób myśli, że dla dobra dziecka zostanie z mężczyzna. Moim zdaniem jest to bezsens. Kontakty ojciec rzecz jasna mógłby utrzymywać ale ja nie potrafiłabym żyć z takim człowiekiem. Jeżeli zdradził raz to po pewnym razie zrobi to po raz kolejny.


I za to masz u mnie plusa. Byłabyś w stanie Ty zdradzić?


Jeżeli jestem z jednym mężczyzną to trzymam się go kluczowo i nie zdradzam.


No dobra ale jest taka np. sytuacja. Jesteś mężatką, masz 3 dzieci, mąż ciągle zmęczony, ma Cie gdzieś i pojawia się taki Cysiuu tylko że w młodszej wersji. Podrywa Cie, daje Ci to czego mąż Ci już nie daje. Co wtedy?


Jestem wierna jak piesek, że tak to ujmę xD Najpierw to bym spróbowała porozmawiać z mężem, postawiłabym mu ultimatum. Jeżeli się nie zmieni to odchodzę z dziećmi i dopiero potem mogłabym myśleć nad czymś innym.


No dobra! Cysiem Cie nie przekonam nigdy Duży uśmiech Skoro jesteśmy przy takim temacie to jakie masz zdanie na temat młodych par, które biorą ślub ze względu na ciążę?


Hm .. Jest to wielki błąd, bo robią to tylko ze względu na dziecko. Moim zdaniem powinni poczekać i nie robić nic na siłę. Dziecko może ich zbliżyć do siebie ale także oddalić. Może to tez być po prostu wpadka. Faceci chcą się wykazać męskością i odpowiedzialnością, no i się oświadczają. Dka mnie to zwykła głupota, nic więcej.


Ciąża u 12 - 16 latek to wina dzieci czy ich rodziców?


Dzieci jak i rodziców. Rodzice coraz mniej rozmawiają na temat seksu z dziećmi. Brak odpowiednich zajęć w szkołach. Dzieci dowiadują się od znajomych i od nich się uczą. Nie od rodziców, ponieważ Ci się tego wstydzą.


No ale ukazałaś winę rodziców, w takim razie czego są winne dzieci?


Bo są głupie ? xD Nie myślą.


No to jest dobre uzasadnienie. Zmieńmy temat. Co lubisz robić w życiu codziennym?


W tygodniu siedzę często w domu. W weekendy czasami jakieś domówki, kluby, czasami łyżwy. Jesienią i zimą niemożna nic ciekawego robić. Za to latem i wiosna, praca, rower, rolkiUśmiech


No to sportowa z Ciebie kobieta. Trenowałaś coś kiedyś?


Od zawsze lubiłam sport. Tak, chodziłam przez pół roku na siatkówkę ale brak czasu i chęci. W podstawówce i gimnazjum jeździłam często na zawody z lekkoatletyki, prawie zawsze byłam najlepszą. Jeszcze zawody z piłki ręcznej i koszykówki. Pochwaliłabym się swoimi medalami, bo trochę ich mam, ale nie będę się przechwalać


No to zrobisz zdjęcie ich xD Będzie szybciej. Teraz jak rozumiem sport sobie odpuściłaś?


Zastanowię się xD Od drugiej klasy technikum dałam sobie na luz, leń innego wytłumaczenia nie mam. No jedynie problemy z kolanem i dwa pobyty w szpitalu.


Coś zrobiła z kolanem?


Z trzy lata temu byłam na placu zabaw ze znajomymi i biegaliśmy i nie było jednej szczebelki noga mi tam wpadła i na początku był to tylko krwiak. Potem często mnie bolało i nie mogłam ćwiczyć, dali mi jakieś macie i zwolnienie na pół roku. Ale to i tak nic do tego co wyprawiałam jak byłam mała.


Masz ochotę bądź zamiar wrócić do sportu?


To zakończony rozdział.


A szkoda, jeżeli już zaczęłaś temat dzieciństwa to opowiadaj co tam wyprawiałaś.


Byłam niegrzeczna i nie rozumiałam słowa nie! Pewnego pięknego słonecznego dnia chciałam iść na płac zabaw ale mamusia niemiała czasu i postanowiłam pójść sama, miałam z 3 latka. Huśtał się tam jakiś chłopak i mądra ja podeszłam. Jak dostałam z buta w czoło to odleciałam na kilka metrów i byłam cala we krwi. Wsadziłam też paluszka do kontaktu i mi go spaliło. Ale wtedy wierzyło się w jakieś niby wróżki czy coś i mama mi opowiadała, że jakieś modlitwy tam ta babka mówiła i maści. Dziwnym trafem stal się zdrowy ale trochę inny. Innym znów razem mój braciszek wziął miotle i jak na końcu miała taki czarny czubek, który zdjął. Jak mi przywalił tym metalowym, to został okrągły ślad na policzku do tej pory.


Haha, ja bym mu oddała Duży uśmiech Dzieciństwo to też święta! Które kochałaś najbardziej?


Wiesz co w dzieciństwie to najbardziej lubiłam Wielkanoc. Chodziło się z kuzynostwem po ogródku u dziadków i szukało się prezentów. To szukanie było największą frajdą, a nie same prezenty.


A później Lany Poniedziałek. Szkoda że te czasy już minęły. Pamiętasz najważniejszy dzień w dzieciństwie?


Pytanie czy taki był.


Każdy człowiek miał w swoim dzieciństwie taki dzień, którego nigdy nie zapomni.


To były moje 7 urodzinki, jak się przeprowadziliśmy do własnego domku, a w nim swój własny pokój. To tak mi najbardziej zapadło w pamięć


Umiesz gotować?


Zawsze trzymałam się z daleka od kuchni, ale przez wakacje pracowałam w restauracji jako pomocnik. Ale coś we własnym zakresie i dla siebie zrobię.


Czyli na następnym zlocie u Ciebie nie ma szans na rosołek domowej roboty?


Nie wiem czy bym się zdecydowała na kolejny zlot. A jak już to mamusia by ugotowała.


No a dlaczego byś się nie zdecydowała? Żałujesz, że zorganizowałaś spotkanie u Ciebie?


Było naprawdę fajnie ale bałabym się , że powtórzy się sytuacja o której pisałam wcześniej.


No to zlot bez tych osób, które nie używają tego pod czaszką! Jak wspominasz ten zlot poza tym incydentem?


Zlot wspominam z uśmiechem na twarzy. Ale nie wybaczę im tego, że wrzucili mnie do wody. Która była lodowata! Na szczęście Laionik i Tomek użyczyli mi swoich bluz. O nocy spędzonej w łazience to już w ogóle, za dużo trochę wypiłam i wymiotowałam


Widziałam na fejsie Twój tort. Kto Ci go upiekł?


Zamówiony był specjalnie, a jaki pyszny!


To ja myślałam, że te ciołki się postarają i Ci sami zrobią tort. Dobrze, że było niewiele osób z RzeZni czy chciałabyś, żeby ktoś Cie nawiedził wtedy jeszcze?


Zabrakło mi tam Trawuszka, Kryśki i Asusa.


Zostawiając temat zlotu, mam nadzieję, że my się osobiście spotkamy na jakimś. Będę mogła wygarnąć moriSowi co nie co! Każdy ma jakieś marzenia. Jakie masz Ty?


Jeżeli jeszcze jakiś zlot będzie to z wielką chęcią. Co do marzeń to miałam kiedyś taki żeby zostać nauczycielką w-f, a teraz chce mieć tylko spokój w domu Uśmiech


No to są raczej takie marzenia do spełnienia, a takie nie do spełnienia masz?


Wygranie w totka kupy hajsu i wyjechać gdzieś na drugi koniec świata!


Definicja końca świata?


eeem.


Nikt nie mówił, że wywiad będzie łatwy!


To może inaczej. Jeżeli już bym wygrała te pieniążki w totka to chciałabym zwiedzić trochę świata, a dokładnie jakieś ciepłe kraje.


W takim razie co byś chciała dokładnie, dokładnie zwiedzić i dlaczego?!


Tatuś kiedyś dużo podróżował po świecie przez delegacje z pracy i naprawdę dużo opowiadał o miejscach w których był. Mówił, że kiedyś nas zabierze i w ogóle. Opowiadał to wszystko z takimi szczegółami i podekscytowaniem. Chciałabym między innymi pojechać do Hiszpanii, a dokładnie do Miasta Las Palmas! O czasie karnawałowym to już w ogóle nie wspomnę, różnego rodzaju stroje, ludzie bawiący się na ulicach, coś pięknego! Dodać mogę jeszcze, że tata przywoził słodycze i pamiątki w postaci misi!


Skoro jesteśmy już za granicą to takie pytanie nie z tej beczki, polscy faceci czy zagraniczni są ładniejsi?


Byłam tylko w Niemczech i na Litwie, wiec ciężko mi ocenić, ale wybieram Polskich mężczyzn. W telewizji to wiesz, różne photoshopy i bajery, wiec nie ma co oceniać.


Mieszkasz nad morzem, masz ochotę czasem odpocząć od tego klimatu i przenieść się w wyżyny lub góry?


Oczywiście! Ile można przybywać tylko nad morzem. Chciałabym kiedyś, mam nadzieje ze w przyszłym roku mi się uda wyjechać w góry ale wszystko zależy czy pieniążki będą się zgadzać.


Możesz pojechać zawsze stopem i nocować w parku. Przejdźmy do RzeZni, jesteś tu dłużej niż ja o jeden dzień! Jak tutaj trafiłaś? Co na początku myślałaś o tej serwerowni?


Ahh jestem lepsza o 1 dzień! A tak na poważnie to szczerze nie pamiętam jak tu trafiłam, mogę napisać moje przypuszczenia. Grałam na jakimś serwerze był to chowany albo dr, dostałam banika i chciałam się od niego odwołać. Co dalej było nie pamiętam. Ludzie byli na pewno bardziej niż teraz ogarnięci, nie było tyle gimbazy, nie było tyle banów i banowania za byle gówno. Ale jedno sie nie zmieniło! Asus i Cyzio podrywają dalej wszystkie panienki na forum Duży uśmiech


Pamiętasz pierwszą osobę, którą poznałaś tutaj? Kim ona była?


O jejku, aż o takie szczegóły pytasz. Ja nie pamiętam jak trafiałam na RzeZnie, a Ty mnie o osobę pytasz.


Oj Sonia, lecytynę pij. To może na jakim serwerze pierwszy raz miałaś admina pamiętasz?


To tez ciężkie pytanie, ale chyba da się nawet sprawdzić, więc poczekaj minutkę.


Nie no Sonia! Lecytyna podwójna porcja xD


Hahaha xD Wiesz ile przez te 4 lata się wydarzyło kobieto? Odchodziłam chyba z 5-6 razy z bf2. Na jb miałam, na chowanym na dr. Dobra oprę się na mojej kobiecej intuicji i był to chowany.


No to sprawdzamy pamięć dalej, na ilu serwerach miałaś w ogóle admina? Chodzi o RzeZnie tylko.


Na RzeZni miałam tylko, więc to jest prostsze pytanko, na które zdołam odpowiedzieć. Więc miałam na chowanym, Dr, JB za czasów Spawacza i bf'ku.


Tylko?!


Chyba aż xD Z tego na bf2 wracałam i odchodziłam.


No dobra to teraz pytanie po ile podań składałaś na każdym z nich? Duży uśmiech


No to tak; na chowanym jedno, na jb jedno, na dr to z szybkiej rekrutacji, a na bf2 po dokładnym wyliczeniu chyba 5. W sumie chowanego możesz zaliczyć jako x2 bo były dwa serwery i na dwa składałam Duży uśmiech


Którego z opiekunów serwerowych wspominasz najlepiej i dlaczego?


Najlepiej To Trawuszka. Uśmiech Łatwo było z nim nawiązać kontakt, porozmawiać, pomógł, doradził. Interesował się swoimi "podwładnymi". Szukał kompromisów jeżeli były jakieś spiny. Do tej pory mamy bardzo dobry kontakt i mam nadzieje, ze taki już zostanie.


Z kim chciałabyś mieć lepszy kontakt na sieci?


Wiesz co ciężko mi napisać. Ja się staram z nikim nie kłócić i nie wpierdzielać się w spiny. Z każdym bym chciałabym żyć w zgodzie, ale tak się niestety nie da. Raczej nie ma takiej osoby. Ktoś mnie nie lubi spoko szanuje to, nie przez każdego muszę być lubiana i tak samo ja nie każdego muszę lubić, wiec tak naprawdę mam na to wylewkę.


Jest jakaś osoba, której Ci brakuje albo żałujesz, że ją poznałaś?


Nie, nie ma tu takiej osoby której by mi brakowało albo żałowałabym, że ją poznałam. Nie żałuje poznanej osoby pomimo tego, że nawet zrobiłaby najgorsze świństwo, w życiu tak bywa. Mam dobre serduszko i wybaczam ludziom


Kogo najlepiej wspominasz z całej przygody z RzeZnia?


Nie ma chyba takiej jednej osoby. Duży uśmiech Jest taki osób pełno które coś odwalają i zapadają w pamięć Uśmiech Poznałam tu sporo ludzi tych normalnych i tych mniej Duży uśmiech Każdy ma w sobie coś niezwykłego tak naprawdę. Nie jestem w stanie wymienić, jednej osoby, a pewnie z pół RzeZni ;d


Ostatnie pytanie, które obiecałam Ci zadać! W co jesteś właśnie ubrana? xD


SIEDZĘ NAGO!


No to jak obiecałam, dawaj zdjęcie xD


Już chwilka, <a class="bbc_url" href='http://zapodaj.net/d499c1bdbaf3d.jpg.html'>http://zapodaj.net/d499c1bdbaf3d.jpg.html</a> Tu masz zdjęcie xD


Nie wiedziałam, że jesteś ruda! Chciałabyś kogoś pozdrowić?


Jeszcze się pytasz. Chyba łatwiej byłoby mi pozdrowić cała rzeźnie niż wymieniać z Nicku, ale .. To Chce pozdrowić Trawuszka, Krysie, Majnorka, Asus, Kupiena, Cyzia, haxa, Antagoniste, Evila, sus'a, joincika no i spamerów z sb. :* A hejterem środkowym paluszek w dupkę.


Chcesz coś dodać do wywiadu?


Jebać zawistne kurwy i hejterów.! Tak możesz na końcu napisać Duży uśmiech No i oczywiście Ciebie Basiu :*


No miło mi, że mnie jebać ale przyjemności Kochana po pracy xD


No to nie miało tak wyglądać xD


Tak się tłumacz! Miłego wieczorku?


Ale ja się nie tłumacze hahah Duży uśmiech Dobra koniec, stop, klatka Duży uśmiech
#2
Wywiad dobry +

Cytat:?

?

Jest Troskliwy, kochany, czuły, szczery, a to co w nim najbardziej cenię to szczerość do bólu. Ma bardzo dużo marzeń, zainteresowań.
od tej strony moriS'a nie znałem xD

[Obrazek: 7sYuCBX.gif]
KARNY KUTAS 3===D
#3
Ale ja się nie gniewam Basiu. Duży uśmiech

Uff, ciezko było.?

<p class="bbc_center">[Obrazek: kobieta1e.png]

<p class="bbc_center">[<a class="bbc_url" href='https://imagizer.imageshack.us/v2/350x20q90/35/ws2c.png'>https://imagizer.imageshack.us/v2/350x20q90/35/ws2c.png</a>]

#4
Dobry wywiadzik ale w kurw* czytania xd
#5
Czemu jednym kolorem wszystko? ;<

[Obrazek: JesusAngryPunch.jpg]
#6
Zjebczyło mi się za przeproszeniem bbcode a windek nie kce pomóc Uśmiech
#7
Cytat:Największym problemem była odległość. Niby miłość przezwycięży wszystko, ale jednak nie odległość.
?Z tym się oczywiście nie zgodzę. UśmiechWywiad nawet nawet ale bywały lepsze Duży uśmiech

Do końca nie wytrwałam Smutny

?

Szkoda, że kolorku nie dało się dać, gorzej tak się czyta Uśmiech
[Obrazek: 2rf7lnl.jpg]
#8
Boże Basia... widzę, że często o mnie myślisz :>

?

Wywiad spoko Uśmiech, e-miłości są spoko... ale moris Duży uśmiech

?

Uśmiech

?

?

#9
Kilka błędów, szkoda ze nie są pytania oddzielone od odpowiedzi bo czyta się monotonnie..


Nie wiem jak dla was ale dla mnie faceta temat ślubu i dziecka ni był tu potrzebny :>?

#10
W sumie to sie nowych rzeczy to nie dowiedzialem ;d no moze tam pare jest :> i bardzo sie ciesze z tego ze Sonia teraz jest szczesliwa i to widac po niej np na sb ;d i nie tylko oczywiscie :> Sonia :*

?

Basia - jeden z najlepszych wywiadow ktore ostatnio czytalem dobra robota :*

?

?

YES YES SONIE MNIE WYMIENILA AZ 2X? :tanczy:

?

:nocomment:

?

ps nie wiem Sonia kiedy pojdziemy na ten soczek ja poprostu nie mam czasu ;////////////////////// ale zapewniam ze pojdziemy ;dddddd

#11
I przy okazji przeczytałem i nie jestem żaden królik doświadczalny zła kobieto :pinch:
<!-- isHtml:1 --><!-- isHtml:1 --><p class='bbc_center'><img src='http://31.media.tumblr.com/tumblr_m77abelDCw1r34hq9o1_500.gif' alt='Dołączona grafika' class='bbc_img' />


<p class='bbc_center'><strong class='bbc'>You can't be me, I'm a rock starI'm rhymin' on the top of a cop carI'm a rebel an' my 44 pops farI guess, you ain't heard that we swallow guysIt's too damn late to apologize</strong>
<p class='bbc_center'><img src='http://imageshack.com/a/img607/3919/kti.gif' alt='Dołączona grafika' class='bbc_img' />
#12
Ojoj pozdrowienia dla sus'a = fejm.

Spoczko wywiad dotrwalem do końca , co jak dla mnie to wyczyn =)
[Obrazek: kc1j6e.png]
"Myślą że są lepsi, nie są, nie czuj się gorszy
Kto im dał prawo żeby móc nas osądzić!" Młody M

"Trochę rozwagi i dystans.. bo inaczej was pobanuje chuje" Wymiar
#13
wywiad gitara Uśmiech ciekawe pytania zaskakujace odpowiedzi Uśmiech?"

Którego z opiekunów serwerowych wspominasz najlepiej i dlaczego?


Najlepiej To Trawuszka. Łatwo było z nim nawiązać kontakt, porozmawiać, pomógł, doradził. Interesował się swoimi "podwładnymi". Szukał kompromisów jeżeli były jakieś spiny. Do tej pory mamy bardzo dobry kontakt i mam nadzieje, ze taki już zostanie. "?


tez mam taka nadzieje Smutny równiez pozdrawiam juz nie jako opiekun serwera ale jako Trawus Uśmiech
Basia inne kolory ten czerwony meczy oko [ wolno czytam to mnie szczypie ]?


+


[uwaga=`RabbiT] Te kolory to ja zmieniłem tak to się zlewały bo był jeden Oczko [/uwaga]
#14
Baśkaaa dobry wywiadzik , co najważniejsze długi, fajnie się go czytało, najlepszy Twój wywiadzik Uśmiech

Dzięki Soniuuu za pozdrowienia :*, kurwa nawet nie wiedziałem, że takie szopki odwalają na tych zlotach, niie przejmuj się niczym, miej na nich wyjebane :* i szczęścia z Morisem życzę i tych dzieci^^ Duży uśmiech dalej nie mogę uwierzyć w to, że morisek jest kochany hehe, ale przecież go nie znam Duży uśmiech rl, pozdrawiam Duży uśmiech 3majta się kobityUśmiech

[Obrazek: 14cr8yx.png]

[Obrazek: 3065.gif]
<a class="bbc_url" href='http://tinypic.com/view.php?pic=33vku4n&s=8'>http://tinypic.com/view.php?pic=33vku4n&s=8</a>

#15
Zdezorientowanyzok: ?Tak wyglądałem po przeczytaniu Duży uśmiech

?

Wywiad długi, nie potrzebne te pytania o rodzinie, dzieciach itd.

?

Łap + Basia

<p class="bbc_center">[Obrazek: kti.gif]

<p class="bbc_center"><a class="bbc_url" href='http://steamsignature.com'>[Obrazek: 76561198024755448.png]</a>

#16
Miałam ją pytać o to co było w poprzednim wywiadzie? No ludzie bez przesady.
#17
Wywiad spoko, ale fragment z facetem podrywającym kobietę z 3 dziećmi innego faceta... hahaha.
Testowana
#18
Super wywiad Baska łap <span style="font-size:24px;">+
</span>

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości