Logowanie Register

[1.7-1.7.9] [Freebulid] | Wolna Dolina |
#1
?? OPIS SERWERA


?

Od początków generowania świata w minecraft mamy do czynienia z różnymi rodzajami <a>krajobrazów</a>, śnieżnym, bagnowym, liściastym oraz innymi. Jednak pewnego dnia podczas generowania mapy, uzyskaliśmy całkiem nowy kształt, który przypominał dolinę. Płynąca rzeka spośród gór oddawała piękno natury, gdzie króliki, motyle oraz ptaki żyły wolnością i swobodą. Krajobraz przedstawiał jak ludzie i zwierzęta mogą żyć ze sobą w harmonii, bez wrogości i wojen.Dlatego twórca tego przepięknego serwera, postanowił go nazwa WolnaDolina. Jednak ten spokój od nie dawna zakłócają <a>gracze</a> serwera, którzy próbują się przekonać, że tak na prawdę wolność nie istnieje. Poszukujemy ludzi, którzy przypomną graczom na serwerze, dlaczego powstała ta dolina, dlaczego właśnie dla Nas została ona stworzona!

Wejdź i przekonaj się sam, czemu walczymy o swobodę dla graczy!

?

INFORMACJE


?

Adres IP
:
fb.wolnadolina.pl lub?37.187.137.213:25775

Strona
: <a class="bbc_url" href='http://www.mpcforum.pl/s/db42c36' title="">www.wolnadolina.pl</a>

Typ serwera
:
FreeBuild

Moby
: Tak

PVP:
Tak

Biała lista
: Nie

Rozgrywka
: Premium / NoPremium

Pluginy:?
W większości skrypty, lecz niezbędne pluginy mamy w zastosowaniu.?

Motto:?
Domeną serwera jest: ' Swoboda gry zagwarantowana '

Rekrutacja:?
OTWARTA?
(szczegóły na forum)

?

ADMINISTRACJA


?

Wujek Blacha

Główny właściciel całego projektu Wolnadolina.pl, zajmuję się sprawdzaniem czy wszystkie serwery działają, eliminuję problemy związane z serwerami. Sam dobieram ekipę administracyjną serwerów.

?

Tymo098

Właściciel serwera FreeBuild, zajmuje się sprawami bieżącymi serwera, odpowiada za sprawy graczów, bany, przekierowuje ważniejsze sprawy bezpośrednio do Wujka Blachy.

?

Ayone?

Administratorka serwera FreeBuild, zajmuję się opieką nad serwerem oraz graczami, doradza co by dodać na serwer, zmienić oraz wyeliminować.

?

?

Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości