Logowanie Register

[UNIEWINNIONY] Proszę o ub
<p style="color:rgb(90,88,84);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;background-color:rgb(253,250,247);">Serwer: DEATHMATCH

NICK: dawton1g

<p style="color:rgb(90,88,84);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;background-color:rgb(253,250,247);">?dostałem przed chwilą bana za niby czitowanie, proszę o wyjaśnienie i podanie dowodów. dziekuje

Użyj wzoru:

<pre class="_prettyXprint">
Twój nick podczas grania:
Godzina, data zdarzenia:
Mapa:
Wyciąg bana z konsoli:
Link do bana/amxbans:
Screen statusu:</pre>
Twój nick podczas grania: Dawton1g
Godzina, data zdarzenia: 23;47. 29-08-2014
MapaDuży uśmieche_inferno
Wyciąg bana z konsoli:???

?
[AMXBANS] ===============================================?
[AMXBANS] You are permanently banned.?
[AMXBANS] Banned nick : dawton1g?
[AMXBANS] Reason : ' Cheating '?
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ http://www.RzeZnia.eu?
[AMXBANS] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 2526493 '?
[AMXBANS] Your IP : ' 77.255.222.142 '?
[AMXBANS] ===============================================?
Link do bana/amxbans:?http://amxbans.rzeznia.eu/ban_details.php?bid=451954
Screen statusu:

?

Proszę o szybkiego UB !?

?

?

ps/ jestem ciekawy czy admin ma w ogóle jakieś dowody. Bo ten ban taki szybki był :krecka_dostal:?

http://hltv.rzeznia.eu/srv107/dm-1408292...84.dem.zip

prosze co chwila gdzies patrzymy modelowo to jest dm a akcja w zelkach jak dokladnie po typie celujesz to juz lekka przesada rozumiem mogles slyszec ale taki dobry 2k4 ~150h łącznie w cs przegrane to juz pewnie wie jak sie gra w ta gre+ jeszcze raz sie na chwile zatrzymujesz zaczynasz strzelac głowy z celownikiem w nogach pozniej znowu sie zatrzymujesz na chwile i znow głow tak czesto nie widac przypadeg?

Przepraszam Cie bardzo kolego, niestety to nie jest mój 1 steam Oczko gram w Tą gre od ponad 12 lat. W niejednych turniejach offline lub online brałem udział. Mam trochę pojęcia o tej grze, ogolnie spędzam dużo czasu na cs. Myślę, że gdybyś pograł ze mną troche i pogadał to zmieniłbyś zdanie. Widzę, że wejdą troche lepsi gracze od Ciebie na serwer i od razu banik leci. Przykro mi to słyszeć, że jestem "odpalony" czy "strzelam po modelach". Nigdy w swojej karierze CS nie używałem wspomagaczy jakim jest WH czy AIM. W sumie to nawet nie wiem skąd to wziąć i jak to odpalić..Proszę, zastanówcie się jeszcze raz na tą decyzja przyznania mi bana, pomyślcie, że w ten sposób tracicie cennych graczy, już nie raz tutaj widziałem TOPowych graczy polskiej sceny Counter-Strike 1.6.

?

Proszę o wypowiedz. Dziękuję

Przed sekundą oglądałem całe demko. Co do tych fragów to głupie kierowałem sie słuchem i rozumem. Wiem jak moga sie zachować gracze, brałem ich na słuch. A jeśli chodze o to "po modelach" to 3/4 fragów tak ginie z mojej broni. Kwestia zręczności, doświadczenia i znania ruchu przeciwnika. Nic wielkiego, trzeba troche pograć na dm, ogolnie w cs, pooglądać demka znanych ludzi i sie kierować tym Oczko?

Przepraszam za spam. Czekam na odpowiedz od Adminów.

Spokojnie, na razie kolego nic nie zdziałasz. Teraz wszystko jest w rękach BL'a. Demko zostanie rozpisane, najlepiej gdyby admin banujący to zrobił, a jeśli nie to być może Tornado, gdyż ja na razie czasu na to nie mam. Tymczasem temat przenoszę do działu BL'a.?

[Obrazek: 2pz0iea.png]

[Obrazek: 13zv1p2.png]
zajme sie tym demkiem jakos jutro po 18 bo teraz dopiero do domu wróciłem a jutro mam robote

@dawton szkoda ze niektórzy gracze to boty wiec jak umiesz przewidziec ich ruchy to spoko na adm esp widzialem zekranie po modelach a i jeszcze znalazlem cos fajnego ten blok na eslu to tez przez super skill?

?

a co do tych pro graczy widzialem nie jedne zawody ligi itp wiesz nie widzialem zeby ktos mimo ze słyszy jechał po scianie za modelem do czasu az zza niej wyjdzie

@sasquaczkovsky

?

To widzę, że nie masz zielonego pojęcia o ESL. Dla Twojej wiadomości to jest ban za fejk konto, pisalem do supportu setki razy, ale oczywiście żaden nie ruszy zadem i nie zajmie się tą sprawą, żenada co sie tam wyprawia.. Dobra koniec mojego zdania, czekam na wypowiedz.

Zgłoszony gracz został UNIEWINNIONY, a temat został zamknięty i przeniesiony do archiwum. Jeżeli masz jakieś wątpliwości zgłoś się do moderatora.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości